درباره ما

تاریخچه

شرکت ميلادکو که در سال 1359 تاسیس گردید در آغاز یک شرکت بازر گانی بوده و هر ساله مقادیر قابل توجهی مواد شيميایی و قير به نقاط مختلف جهان صادر می نمود . با توجه به پيشرفت تكنولوژي جهانی در زمينه اصلاح قير برای بهبود وضعيت آسفالت های درون شهری و برون شهری مطالعات وسيعی در مورد احداث واحد تولید انواع قیرهای اصلاح شده پلیمری را آغاز نمود .

و نهایتا با شرکت OOMS که سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه تولید انواع قیرهای پلیمری و طراحی و اجرای پروژه های راهسازی و عمرانی در اغلب کشورهای پیشرفته دارد, قرار داد انتقال تکنولوژی, نصب و راه اندازی واحد تولیدی, آموزش فنی و علمی افراد و نطارت بر اجرا را منعقد کرد و کارخانه تولید انواع قیرهای اصلاح شده پلیمری را در اوایل سال 1385 در منطقه مورچه خورت اصفهان راه اندازی نمود.

.

فرمول علمی این محصولات با ویژگی های فنی لازم برای پروژه های داخلی و بین المللی تطابق داشته و عملکرد بسیار عالی این محصولات در 40 کشور دنیا منجر به افزایش تقاضا برای آن ها شده است. مبنای تکنولوژی تولید این محصولات که تحت نام عمومی Sealoflex عرضه می گردد, اصلاح قیر نرمال با پلیمر SBS, رزینها و برخی از افزودنی های شیمیایی دیگر می باشد که فرآیند تولید چند مرحله ای آن تماما از لحاظ علمی کنترل می گردد.

همچنین تمام مراحل نصب و راه اندازی و پروسه تولید و کنترل طبق قرار داد میلادکو با Oomsبه عهده شرکت هلندی است و علاوه بر آن شرکت Ooms متعهد است که آخرین دستاوردهای جدید در این زمینه را با آموزش پرسنل فنی بدون هزینه مالی در اختیار شرکت میلادکو قرار دهد. بی شک برای کلیه کسانی که در زمینه راهسازی فعالیت داشته و با شرکت های معتبر کشورهای پیشرفته آشنایی دارند نام Avenhorn Holding bv Ooms نامی آشناست. شاخه عمرانی این شرکت در سال 1913 در هلند تاسیس شده و از ابتدا به امر ساخت و ساز و نگهداری جاده ها پرداخته است.